Poniedziałek

05 grudnia

630

  1. + Agnieszkę (5 rocz.), Zofię, Jerzego Lulków
  2. + Eleonorę, Michała Chmielowców, Annę, Józefa Kłosów
  3. + Andrzeja, Ludwika, Bronisławę Serwan, Annę, Józefa, Julię, Jana, Lidię, Franciszkę Gancarzów – od Krystyny Serwan z Dziećmi
  4. + Tadeusza Wieprzowskiego (5 greg.) – od Heleny Dziuba z Rodziną

1600

  1. + Stanisławę i Czesława Obarów (22 greg.) – od Dzieci
  2. + Marię Paduch – od Rodziców i Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Jamach

Wtorek

06 grudnia

630

  1. + Józefa, Annę, Stanisława Kłosów – od Rodziny Chmielowców
  2. ++ Z Rodziny Chmielowców, Marków i Kłosów
  3. + Tadeusza Wieprzowskiego (6 greg.) – od Marii i Jana Gwóźdź z Rodziną

1600

  1. + Stanisławę i Czesława Obarów (23 greg.) – od Dzieci
  2. + Marię Baran – od Akcji Katolickiej

Środa

07 grudnia

630

  1. + Tadeusza Turbaka – od Pracowników Syna Jana z „Transdźwig” Chmielów
  2. + Marię, Karola Widuchów – od Córek
  3. + Tadeusza Wieprzowskiego (7 greg.) – od Rodziny z Wylewy

1600

  1. + Stanisławę i Czesława Obarów (24 greg.) – od Dzieci
  2. + Stanisławę (4 rocz.), Franciszka Tworków – od Syna z Rodziną

Czwartek

08 grudnia

800

  1. + Wincentego (3 rocz.), Bronisławę, Tadeusza Szlęzaków
  2. + Piotra, Marię, Kazimierza Durdów

1000

  1. W intencji Nikodema w 18 rocz. Urodzin dziękczynno-błagalna
  2. + Tadeusza Wieprzowskiego (8 greg.) – od Rodziny z Wylewy

1700

  1. + Stanisławę i Czesława Obarów (25 greg.) – od Dzieci
  2. + Marię Pałeczka, z Rodziny – od Męża z Dziećmi

 

Piątek

09 grudnia

630

  1. + Magdalenę, Franciszka Kłosów – od Rodziny
  2. + Zdzisława Paska (miesiąc po śmierci)
  3. + Ks. Józefa Ortyla, z Rodziny Ortylów
  4. + Tadeusza Wieprzowskiego (9 greg.) – od Sąsiadów i Znajomych z Wylewy

1600

  1. 1.     + Stanisławę i Czesława Obarów (26 greg.) – od Dzieci
  2. 2.     + Marię Paduch – od Rodziców i Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Jamach

Sobota

10 grudnia

630

  1. + Stanisławę i Czesława Obarów (27 greg.) – od Dzieci
  2. + Annę Banasiak – od Agnieszki Szczepanowskiej z Rodziną
  3. + Marię Gnat – od Moniki i Krzysztofa Ślęzaków
  4. + Tadeusza Wieprzowskiego (10 greg.) – od Krystyny i Stanisława Jachyrów z Rodziną

1600

  1. + Jana Rolka – od Rodziny Piechotów ze Skopania
  2. + Jana Merklingera – od Sąsiadów Jana, Janiny, Władysława Pasków, Rodziny Rębiszów, Górów i Haliny Byczek

Niedziela

11 grudnia

730

  1. + Stanisławę i Czesława Obarów (28 greg.) – od Dzieci
  2.   + Zofię Korczyńską (11 rocz.)

930

  1. + Tadeusza Turbaka – od Zofii Biało z Rodziną
  2. + Tadeusza Wieprzowskiego – od Jacka z Żoną i Synami
  3. + Tadeusza Wieprzowskiego (11 greg.) – od Krystyny i Jana Jachyrów z Mińska Mazowieckiego

1100

  1. Za Parafian
  2. W intencji Pielgrzymów, którzy pielgrzymowali do Łagiewnik 19.11.2016r. i ich Rodzin  

1530

+ Adama Byczka – od Dyrekcji i Pracowników Niepublicznego Żłobka „Małe Smyki” i Przedszkola „Smyki” od Koleżanek Córki Agnieszki z Padwi Narodowej

 

 

 

Poniedziałek

21 listopada

700

+ Jana Rolka (2 rocz.) – od Żony, Dzieci i Wnuków

1600

  1. + Stanisławę i Czesława Obarów (8 greg.) – od Dzieci
  2. + Marię Paduch – od Pracowników Szkoły Podstawowej w Jamach
  3. + Józefa Sadeckiego (8 rocz.)
  4. + Franciszka Sadeckiego (21 greg.) – od Mieczysława

Wtorek

22 listopada

700

+ Honoratę, Jana, Mieczysława Turbaków, Marię, Władysława Łukasików, Zofię Gnat

1600

  1. + Stanisławę i Czesława Obarów (9 greg.) – od Dzieci
  2. + Marię Paduch – od Anny i Jana Turbaków z Rodziną
  3. + Zofię, Walentego Myszków – od Syna z Rodziną
  4. + Franciszka Sadeckiego (22 greg.) – od Kępki

Środa

23 listopada

700

+ Gertrudę, Ignacego Stawowych, Katarzynę, Jana Brożynów

1600

  1. + Stanisławę i Czesława Obarów (10 greg.) – od Dzieci
  2. + Szymona Fornala
  3. + Franciszka Sadeckiego (23 greg.) – od Teresy i Andrzeja Byczków z Rodziną

Czwartek

24 listopada

700

  1. W intencji Katarzyny Grott z okazji Urodzin dziękczynno-błagalna – od Mamy i Siostry
  2. + Franciszkę, Wojciecha, Jana, Piotra, Tadeusza Tworzów

1600

  1. + Stanisławę i Czesława Obarów (11 greg.) – od Dzieci
  2. + Jana Merklingera – od Brata Stefana z Rodziną
  3. + Franciszka Sadeckiego (24 greg.) – od Zbigniewa i Haliny Byczków

Piątek

25 listopada

700

  1. + Marię Myszka – od Teściów z Rodziną
  2. + Zygmunta, Annę, Bronisława Hałków, Piotra Słotarskiego

1600

  1. + Stanisławę i Czesława Obarów (12 greg.) – od Dzieci
  2. + Zofię (1 rocz.), Piotra Baraczów, Stanisławę, Jana Jaskotów
  3. + Stanisława Sudoła – od Rodziny Nowaków
  4. + Franciszka Sadeckiego (25 greg.) – od Józefy Sadeckiej i Marii Pileckiej

 

Sobota

26 listopada

700

  1. + Tadeusza Turbaka – od Sąsiadów
  2. + Stanisława Turbaka – od Kolegi Zbyszka

1600

  1. + Stanisławę i Czesława Obarów (13 greg.) – od Dzieci
  2. + Tadeusza Wieprzowskiego – od Tadeusza i Ewy Solarskich z Synami
  3. + Józefę Ryś (10 rocz.) – od Córki Anny
  4. + Franciszka Sadeckiego (26 greg.) – od Syna Andrzeja z Rodziną

Niedziela

27 listopada

730

  1. + Stanisławę i Czesława Obarów (14 greg.) – od Dzieci
  2. + Tadeusza Wieprzowskiego – od Zbigniewa Hałka z Rodziną

930

  1. + Jana Gnat – od Żony z Dziećmi
  2. + Romana Brożynę (3 rocz.)

1100

  1. Za Parafian
  2. + Adama Byczka – od Pracowników Urzędu Miasta i Gminy Baranów Sandomierski
  3. + Franciszka Sadeckiego (27 greg.) – od Wnuczki Marty z Robertem i Zosią

1530

+ Marię Paduch – od Alicji i Jana Jaskotów z Rodziną

 

 

 

Poniedziałek

14 listopada

700

  1. + Weronikę Kapłan (14 rocz.), Jana Kapłan, Józefa Wydro, z Rodziny Wydro
  2. + Franciszka, Julię, Stanisława Urbaniaków, Anielę Rozmus, Marię Sałek

1600

  1. + Stanisławę i Czesława Obarów (1 greg.) – od Dzieci
  2. + Krzysztofa Paska (26 greg.) – od Rodziny Hajduków
  3. + Franciszka Sadeckiego (14 greg.) – od Marii i Kazimierza Trelów

Wtorek

15 listopada

700

+ Antoniego, Zofię, Romana Kuligów, Elżbietę Jadach

1600

  1. + Stanisławę i Czesława Obarów (2 greg.) – od Dzieci
  2. + Krzysztofa Paska (27 greg.) – od Rodziny Ważnych z Rzeszowa
  3. + Franciszka Sadeckiego (15 greg.) – od Rodziny Chmielowców

Środa

16 listopada

700

  1. + Anielę, Józefa Obarów, Katarzynę, Stanisława Rębiszów, Józefa, Stefana, Juliana Zbyradów
  2. + Marię Urbaniak, Jana Wolana – od Krzysztofa i Adama Urbaniaków

1600

  1. + Stanisławę i Czesława Obarów (3 greg.) – od Dzieci
  2. + Krzysztofa Paska (28 greg.) – od Rodziny Stawowy z Rodziną
  3. + Józefę Ryś (10 rocz.) – od Dzieci z Rodzinami
  4. + Franciszka Sadeckiego (16 greg.) – od Chrześnicy Marii z Rodziną

Czwartek

17 listopada

700

  1. + Stefanię, Ludwika Hałków – od Gabrieli Hubaczek
  2. + Krzysztofa Paska (29 greg.) – od Kolegów i Koleżanek Syna Krzysztofa

1600

  1. + Stanisławę i Czesława Obarów (4 greg.) – od Dzieci
  2. + Stanisława Turbaka – od Krystyny i Zbigniewa Lasek
  3. + Franciszka Sadeckiego (17 greg.) – od Bogusławy i Władysława Pileckich

Piątek

18 listopada

700

  1. + Marię Paduch – od Liliany Iwańskiej
  2. + Katarzynę, Józefa, Władysława, Józefa Urbaniaków, Krystynę Zych, Antoninę Trela

1600

  1. + Stanisławę i Czesława Obarów (5 greg.) – od Dzieci
  2. + Annę (rocz.), Władysława Wilków
  3. + Krzysztofa Paska (30 greg.) – od Kolegów i Koleżanek Syna Szymona z klasy z Gimnazjum
  4. + Franciszka Sadeckiego (18 greg.) – od Rodziny Latosiów

 

Sobota

19 listopada

700

+ Adama Byczka – od Kuzynek Marii i Zofii z Kaczaków

1600

  1. + Stanisławę i Czesława Obarów (6 greg.) – od Dzieci
  2. + Zofię Pasek, Julię Gąsior
  3. + Franciszka Sadeckiego (19 greg.) – od Córki Heleny z Rodziną

Niedziela

20 listopada

730

  1. + Stanisławę i Czesława Obarów (7 greg.) – od Dzieci
  2. + Tadeusza Turbaka – od Rodziny Malców i Dudków

930

  1. + Marię Pałeczka (2 rocz.) – od Męża z Dziećmi
  2. + Joannę Kłos – od Agnieszki i Mariusza Chędogi z Córkami

1100

  1. Za Parafian
  2. + Adama Byczka – od Rodziny Stawowych
  3. + Franciszka Sadeckiego (20 greg.) – od Wnuczki Pauliny z Rodziną

1530

+ Kazimierę Kozdęba – od Córki Jolanty z Rodziną

 

 

 

 

Poniedziałek

07 listopada

700

+ Marię Gnat (24 greg.) – od Ryszarda i Marii Tomczyków

1600

  1. + Krzysztofa Paska (19 greg.) – od Doroty i Franciszka Trela z Rodziną
  2. + Marię Paduch – od Córki Alicji z Rodziną
  3. + Franciszka Sadeckiego (7 greg.) – od Piotra Marka z Rodziną

Wtorek

08 listopada

700

  1. + Marię Gnat (25 greg.) – od Anny i Tomasza Krząstek
  2. + Katarzynę, Andrzeja, Michała Rogów, Marcina, Wiktorię Byczków

1600

  1. + Krzysztofa Paska (20 greg.) – od Bożeny i Janusza Mokrzyckich z Nowej Dęby
  2. ++ Z Rodziny Chmielowców, Kłosów, Zawadów
  3. + Franciszka Sadeckiego (8 greg.) – od Malinowskiej z Synem

Środa

09 listopada

700

  1. + Marię Gnat (26 greg.) – od Zbigniewa, Grzegorza, Marii Hałków
  2. + Jana Rolka – od Sąsiadów Piechotów i Sierantów

1600

  1. + Krzysztofa Paska (21 greg.) – od Rodziny Krogulskich z Siedlisk
  2. + Marię Paduch – od Wnuczka Krzysztofa z Rodziną
  3. + Józefa Rzeszuta – od Czesława
  4. + Franciszka Sadeckiego (9 greg.) – od Józefa i Marii Malinowskich z Woli Baranowskiej

Czwartek

10 listopada

700

  1. + Marię Gnat (27 greg.) – od Rodziny Wicherskich
  2. + Krzysztofa Paska (22 greg.) – od Rodziny Tęcza i Adamczyków

1600

  1. + Tadeusza Turbaka – od Chrześniaka Jana z Suchorzowa
  2. + Stanisława Turbaka – od Rodziny Turbaków z Suchorzowa z Rodziną
  3. + Franciszka Sadeckiego (10 greg.) – od Agnieszki i Mariusza Chędogi

Piątek

11 listopada

700

  1. + Marię Gnat (28 greg.) – od Koleżanek: Haliny i Elżbiety z Rodzinami
  2. + Marię, Magdalenę, Antoniego Sałków

1600

  1. + Marię Paduch – od Zofii Paduch z Rodziną
  2. + Mariana Loca (7 dzień po pogrzebie) – od Żony
  3. + Krzysztofa Paska (23 greg.) – od Anny i Jana Turbaków z Rodziną
  4. + Franciszka Sadeckiego (11 greg.) – od Rodziny Malinowskich, Lechowiczów, Rosińskich

 

Sobota

12 listopada

700

  1. + Marię Gnat (29 greg.) – od Prezydium Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP w Baranowie Sandomierskim
  2. + Adama Byczka – od Anety i Pawła Wilków

1600

  1. + Krzysztofa Paska (24 greg.) – od Rodziny Lulek z Bielsko-Białej i Skopania
  2. + Marcina Chmielowca – od Rodziny
  3. + Franciszka Sadeckiego (12 greg.) – od Wnuczki Magdy, Andrzeja i Prawnuka Kamila i Rodziny Białasów

Niedziela

13 listopada

730

  1. + Marię Gnat (30 greg.) – od Sąsiadów Kłosów i Barszczewskich
  2. + Tadeusza Turbaka – od Rodziny Grdeniów

930

  1. + Marię Paduch – od Rodziny Stępniów i Figaczów
  2. + Joannę Kłos – od Synowej Małgorzaty i Swatowej ze Skopania

1100

  1. Za Parafian
  2. + Jana Hudelę (rocz.), Władysława Durtkę, Katarzynę, Franciszka Ziębów, Eugeniusza, Wandę, Władysława Ziębów, Annę, Wojciecha, Józefa, Stanisławę Hudelów, Janinę Kuczyńską, Jana Bielówkę
  3. + Franciszka Sadeckiego (13 greg.) – od Wnuczki Pauliny z Rodziną

1530

+ Krzysztofa Paska (25 greg.) – od Firmy Syna Sebastiana i Konrada

 


 

Poniedziałek

31 października

700

+ Stanisławę, Franciszka Tworków – od Syna z Rodziną

1700

  1. + Grzegorza Wróblewskiego – od Rodziny
  2. + Krzysztofa Paska (12 greg.) – od Władysławy Wilk
  3. + Marię Gnat (17 greg.) – od Rodziny Polewków i Langerów z Koln
  4. + Adam Byczek – od Marii i Jana Bojda

Wtorek

01 listopada

730

  1. + Marię Gnat (18 greg.) – od Rodziny Bugajskich
  2. + Tomasza, Karolinę Hałków, Stanisława Szczepanowskiego, Katarzynę, Kazimierza Wiącków, z Rodziny Banasiaków

930

  1. + Józefa, Adama Marków, z Rodziny Marków
  2. + Franciszka Żarów (4 rocz.) – od Żony
  3. + Władysława Raczyńska – od Wandy i Aliny

1200

  1. + Michała Magdę – od Żony i Rodziny
  2. + Krzysztofa Paska (13 greg.) – od Współpracowników Syna Karola z firmy „Triden”
  3. + Franciszka Sadeckiego (1 greg.) – od Córki Heleny z Rodziną

Środa

02 listopada

700

  1. + Marię Gnat (19 greg.) – od Rodziny Brożynów ze Skopania
  2. + Mariana Falarza (8 rocz.) – od Syna Wiesława z Rodziną

1600

  1. + Krzysztofa Paska (14 greg.) – od Sąsiada Steca z Rodziną
  2. + Franciszkę, Michała Wójcików
  3. + Franciszkę, Antoniego Rzeszutów, z Rodziny
  4. + Franciszka Sadeckiego (2 greg.) – od Rodziny Bąków z Zabrnia

Czwartek

03 listopada

700

  1. + Marię Gnat (20 greg.) – od Kuzynek Eli i Krystyny z Rodzinami
  2. + Krzysztofa Paska (15 greg.) – od Krzysztofa Ragana z Rodziną

1600

  1. + Władysława Kuliga – od Żony i Dzieci z Rodzinami
  2. + Stanisława Turbaka (1 rocz.) – od Rodziny
  3. + Franciszka Sadeckiego (3 greg.) – od Rodziny Kalińskich i Tomczyków

Piątek

04 listopada

700

  1. + Marię Gnat (21 greg.) – od Rodziny Babiuchów
  2. + Marię Paduch – od Anny i Wiesława Dziewitów

1600

  1. + Małgorzatę Ślęzak (7 rocz.)
  2. + Marię, Jana, Stanisława, Zdzisławę Sałków
  3. + Krzysztofa Paska (16 greg.) – od Rodziny Stępień
  4. + Franciszka Sadeckiego (4 greg.) – od Rodziny Kosiorów i Byczków

 

Sobota

05 listopada

700

  1. + Marię Gnat (22 greg.) – od Wandy i Stanisława Urbaniaków
  2. + Bronisławę, Franciszka, Stanisława, Wiesława Klichów

1600

  1. + Małgorzatę Ślęzak (rocz.)
  2. + Krzysztofa Paska (17 greg.) – od Rodziny Figaczów
  3. + Ignacego Turbaka (14 rocz.)
  4. + Franciszka Sadeckiego (5 greg.) – od Zofii i Stanisława Tworz z Rodziną

Niedziela

06 listopada

730

  1. + Marię Gnat (23 greg.) – od Urszuli i Józefa z Rodziną
  2. + Katarzynę, Jana Furtaków, Julię Zych

930

  1. + Jana, Agnieszkę, Andrzeja, Stanisława Marków
  2. + Joannę Kłos – od Wnuków Katarzyny z Rodziną i Pawła z Rodziną

1100

  1. Za Parafian
  2. + Annę, Franciszka Chmielowców – od Rodziny
  3. + Franciszka Sadeckiego (6 greg.) – od Wnuczki Magdy z Mężem Andrzejem i Synem Kamilkiem

1530

+ Krzysztofa Paska (18 greg.) – od Zarządu i Członków OSP w Ślęzakach

Wsparcie

Jeśli chciałbyś finansowo wspomóc prace remontowe przy kościele parafialnym w Ślęzakach poniżej podajemy numer konta:

PARAFIA RZYM.-KAT.
p.w. Wniebowzięcia N.M.P.
ŚLĘZAKI 45
39-450 Baranów Sandomierski
Bank BGŻ S.A. oddział Tarnobrzeg
58 2030 0045 1110 0000 0131 8940
Za wszelkie wsparcie składamy naszym dobroczyńcom i ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.