Poniedziałek

20 marca

700

  1. + Jana Lisa
  2. + Józefa Stawowego – od Chrześniaka Stanisława

1700

  1. + Stanisława Sudoła (20 greg.) – od Rodziny Krzemyków
  2. + Jana Byczka – od Anny i Józefa Brylskich z Rodziną

Wtorek

21 marca

700

  1. + Ludwika (1 rocz.), Stefanię Hałków
  2. + Jana Paska – od Lucyny i Adama Rębiszów z Rodziną

1700

  1. + Stanisława Sudoła (21 greg.) – od Harcerzy ze Szczepu Szarych Szeregów przy Szkole w Durdach i Rady Sołeckiej w Durdach
  2. + Janinę Bryżyna (rocz.) – od Brata z Rodziną

Środa

22 marca

700

  1. + Bronisławę Jaskot – od Córki Barbary Ostrowski z Rodziną
  2. + Jacka Paska – od Sąsiada i Kolegi Wiesława Urbaniaka z Rodziną

1700

  1. + Stanisława Sudoła (22 greg.) – od Rodziny Zielińskich z Nowej Dęby
  2. + Józefa Stawowego, z Rodziny – od Tadeusza Stawowego z Rodziną

Czwartek

23 marca

700

  1. + Józefa, Helenę Kłosów, Teresę Panek, Katarzynę, Karola Rogów
  2. + Marię Partyka – od Tadeusza z Rodziną

1700

  1. + Stanisława Sudoła (23 greg.) – od Kolegów Harcerzy z Hiszpanii i znajomych z Durdów
  2. + Marię, Stanisława Karaban, Katarzynę, Andrzeja Jasińskich

Piątek

24 marca

700

  1. + Zofię Kopeć – od Syna Kazimierza z Żoną
  2. + Stanisławę Gąsior – od Franciszka Sadeckiego z Rodziną

1700

  1. + Stanisława Sudoła (24 greg.) – od Sąsiadów Gnatów, Kłosów i Tomczyków
  2. W intencji Kamila w 18 rocz. Urodzin dziękczynno-błagalna – od Babci

Sobota

25 marca

700

  1. + Krystynę Korczyńską (30 dzień po śmierci) – od Siostry
  2. + Zofię Kopeć – od Syna Kazimierza z Żoną

1700

  1. + Stanisława Sudoła (25 greg.) – od Marii Brylskiej
  2. + Marię, Józefa, Stanisława Chmielowców, Romana Grott

Niedziela

26 marca

730

  1. + Adama Byczka – od Rodziny Bereskich
  2. + Jana Byczka – od Wnuka Damiana z Żoną i Dziećmi

930

  1. + Mariana Loca – od Brata Stefana z Rodziną z Babul
  2. + Marię, Józefa Madejów, Józefa Białka

1100

  1. Za Parafian
  2. + Katarzynę Kiełbiowską, z Rodziny
  3. + Józefa Byczka, Marię, Józefa Turbaków, Magdalenę, Józefa Byczków

1530

+ Stanisława Sudoła (26 greg.) – od Dyrektorów Szkół

 

 

 

Poniedziałek

13 marca

700

+ Leszka Serafina (2 rocz.) – od Sąsiadki Wojnas

1700

  1. W intencji Zofii o łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, szybki powrót do sił – od Rodziny
  2. + Stanisława Sudoła (13 greg.) – od Beaty i Wacława Hynowskich z Rodziną
  3. + Jana Byczka – od Wnuka Mariusza z Rodziną

Wtorek

14 marca

700

+ Franciszka Sałka – od Rodziny Hałków z Dąbrowicy

1700

  1. + Stanisława Sudoła (14 greg.) – od Wiesława i Alicji Kucharskich
  2. + Stanisławę Tyburską – od Swatów

Środa

15 marca

700

  1. + Stefana Marka (1 rocz.) – od Żony
  2. + Stanisława Marka – od Brata Antoniego z Rodziną

1700

  1. + Stanisława Sudoła (15 greg.) – od Magdaleny Kucharskiej z Synami
  2. + Władysława Kaczaka (rocz.) – od Rodziny

Czwartek

16 marca

700

  1. + Marię Baran – od Rodziny Hudela i Durdka
  2. + Jerzego Lulka – od Chrześniaka Jana z Rodziną

1700

  1. W intencji Renaty w 40 rocz. Urodzin dziękczynno-błagalna – od Rodziców i Rodzeństwa
  2. + Stanisława Sudoła (16 greg.) – od Genowefy i Janiny Chwałek
  3. + Walerię, Antoniego Chmielowców, Weronikę, Jana Kusiów

Piątek

17 marca

700

  1. W intencji Iwony Kasza w dniu urodzin dziękczynno-błagalna – od Synów Bartka i Szymona
  2. + Franciszkę Szwaja – od Sąsiadów Kopciów, Napieraczów i Wasylkiewiczów

1700

  1. + Stanisława Sudoła (17 greg.) – od Nauczycieli i Pracowników Szkoły Podstawowej w Durdach
  2. + Mariana Loca – od Jana z Durdów

Sobota

18 marca

700

  1. + Władysławę, Stanisława i Józefa Raczyńskich
  2. + Czesławę i Franciszka Kopciów – od Sąsiadów Kułacz

1700

  1. + Stanisława Sudoła (18 greg.) – od Stefana i Bronisławy Głodzik z Mielca
  2. + Stefanię (3 rocz.) i Jana Marków
  3. + Mariana Kozioł

Niedziela

19 marca

730

  1. + Eugeniusza Sadeckiego (13 rocz.)
  2. + Józefa, Katarzynę, Stanisława, Wojciecha Rzeszutów

930

  1. + Mariana Loca – od Ciotki Józefy z Synem Tadeuszem
  2. + Józefa Urbaniaka, Józefę, Józefa Kościelnych, Mariana Zbyrada, Jerzego Lulka
  3. + Franciszkę, Annę, Katarzynę Brylskie, Marię, Józefa Tworków

1100

  1. Za Parafian
  2. + Stanisława Sudoła (19 greg.) – od Janiny Wołosz z Mielca
  3. + Joannę Kłos – od Grupy Motocyklowej „Pinokia”
  4. + Józefa Stawowego – od Żony
  5. + Józefa, Annę Bereskich, Stefanię, Adama Żądło – od Wnuczka Józefa z Rodziną

1530

+ Józefa Jaskota – od Córki Barbary Ostrowski z Rodziną

 


 

Poniedziałek

06 marca

700

  1. + Krystynę Korczyńską (7 dzień po śmierci) – od Siostry
  2. + Stanisława Byczka – od Siostrzeńca Józefa z Rodziną

1700

  1. + Stanisława Sudoła (6 greg.) – od Mamy
  2. + Stanisława Chmielowca (30 rocz.)

Wtorek

07 marca

700

  1. + Zofię, Władysława, Stanisława, Tadeusza Turbaków – od Rodziny Kosiorów
  2. + Marię Marek – od Wnuczki Lucyny z Rodziną

1700

  1. + Stanisława Sudoła (7 greg.) – od Siostry Urszuli z Rodziną
  2. + Władysława Bereskiego (3 rocz.) – od Syna Józefa z Rodziną

Środa

08 marca

700

  1. + Henryka Kaczaka – od Rodziny Marków i Chmielowców
  2. + Zofię Grabiak – od Sąsiadów

1700

  1. + Stanisława Sudoła (8 greg.) – od Rodziny Urbanowiczów z Rodziną
  2. + Annę Byczek, Franciszka (20 rocz.) Byczek – od Córki z Rodziną
  3. + Tadeusz Turbak – od Właścicieli i Obsługi „PAP 13”Skopaniu

Czwartek

09 marca

700

  1. + Katarzynę Byczek – od Grzegorza z Rodziną
  2. + Emila Ząbka – od Rodziny Obarów i Cagów

1700

  1. + Stanisława Sudoła (9 greg.) – od Rodziny Stadników
  2. + Jana Byczka – od Wnuczki Wioletty z Rodziną

Piątek

10 marca

700

  1. + Helenę Szlęzak – od Chrześnicy Stanisławy i Rodziny Brożynów
  2. + Zofię Trela – od Całej Rodziny Madejów

1700

  1. + Stanisława Sudoła (10 greg.) – od Koła Gospodyń Wiejskich w Ślęzakach
  2. + Janinę Staniszewską (3 rocz.)

Sobota

11 marca

700

  1. + Annę Banasiak – od Wnuczka Marka z Rodziną
  2. + Władysława Roga – od Rodziny Koziołów

1700

  1. W intencji Zofii w 80 rocz. Urodzin dziękczynno-błagalna – od Dzieci z Rodzinami
  2. W intencji Piotra w 18 rocz. Urodzin dziękczynno-błagalna – od Rodziców i Rodzeństwa
  3. + Stanisława Sudoła (11 greg.) – od Akcji Katolickiej

Niedziela

12 marca

730

  1. + Adama Byczka – od Prezydium Zarządu Miejsko-Gminnego OSP w Baranowie Sandomierskim
  2. + Stanisławę, Wojciecha, Eugeniusza Trelów

930

  1. + Mariana Loca – od Szwagra Tadeusza Durda z Rodziną
  2. + Józefa Tworka – od Anny i Józefa Brylskich z Rodziną

1100

  1. Za Parafian
  2. + Joannę Kłos – od Rodziny Głogów

1530

+ Stanisława Sudoła (12 greg.) – od Marii, Zenona i Huberta Hynowskich

 


 

Poniedziałek

27 lutego

700

  1. + Czesławę i Franciszka Kopciów – od Sąsiadów
  2. + Józefa Stawowego – od Siostry Marii

1700

  1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla całej Rodziny
  2. + Jana Byczka – od Syna Ryszarda z Żoną
  3. + Franciszka Sałka (27 greg.) – od Anny i Rafała Iwańskich i Zofii Jaskot

Wtorek

28 lutego

700

  1. + Jana Paska – od Syna Władysława z Rodziną
  2. + Jacka Paska – od Kuzynek Teresy i Krystyny z Rodzinami

1700

  1. + Lesława Biało – od Rodziny Chmielowców i Marków
  2. + Władysława Byczka – od Anny i Józefa Brylskich
  3. + Franciszka Sałka (28 greg.) – od Zarządu i Członków OSP z Kaczaków

Środa

01 marca

700

  1. + Piotra Stawowego (33 rocz.)
  2. + Marię Partyka – od Zofii Mikołajczyk-Wrona z Rodziną

1700

  1. + Stanisława Sudoła (1 greg.) – od Żony
  2. + Joannę i Ludwika Kłosów – od Rodziny Safinów
  3. + Mariana Loca - od Rodziny Cebulów
  4. + Franciszka Sałka (29 greg.) – od Ireny i Bolesława Kłosów

Czwartek

02 marca

700

  1. + Zofię Kopeć – od Rodziny Hałków
  2. + Teresę Janusz – od Sąsiadów Bronisławy Wydro i Rodziny Tomczyków

1700

  1. + Stanisława Sudoła (2 greg.) – od Syna Łukasza
  2. + Władysława Kuliga (3 rocz.) – od Rodziny
  3. + Franciszka Sałka (30 greg.) – od Zarządu i Członków OSP z Marków

Piątek

03 marca

700

  1. + Kazimierza Grzycha – od Żony z Dziećmi
  2. + Władysława Wójtowicza – od Koleżanek i Kolegów z klasy Moniki

1700

  1.  Stanisława Sudoła (3 greg.) – od Córki Katarzyny z Rodziną
  2. + Jana Byczka – od Wnuka Łukasza z Rodziną

Sobota

04 marca

700

  1. + Jana Obarę – od Żony
  2. + Bronisławę Pałeczka – od Amalii i Jana Kaczaków

1700

  1. + Stanisława Sudoła (4 greg.) – od Anny i Jacka Hynowskich
  2. + Marię Myszka (rocz.) – od Rodziny Kościelnych

Niedziela

05 marca

730

  1. + Adama Byczka – od Rodziny Rogów
  2. + Stanisławę Gąsior – od Bronisława Kulig z Rodziną

930

  1. + Mariana Loca – od Swatów Rolków z Woli Baranowskiej
  2. + Stanisława i Mariusza Turbaków – od Barbary z Synem

1100

  1. Za Parafian
  2. + Joannę Kłos – od Sąsiadki Teresy

1530

+ Stanisława Sudoła (5 greg.) – od Brata z Rodziną

 

 

Poniedziałek

20 lutego

1700

  1. + Marię Marek – od Wnuczki Edyty z Rodziną
  2. + Jana Byczka (30 dzień po śmierci) – od Syna Adama z Rodziną
  3. + Zofię Grabiak – od Brata Kazimierza
  4. + Franciszka Sałka (20 greg.) – od Rodziny Jachyrów

Wtorek

21 lutego

700

  1. + Katarzynę Byczek – od Wnuczków Michała i Katarzyny
  2. + Emila Ząbka – od Sąsiadów
  3. + Helenę Szlęzak – od Rodziny Juszyńskich
  4. + Franciszka Sałka (21 greg.) – od Jacka Tworka z Rodziną

Środa

22 lutego

700

  1. + Władysława Roga – od Anny Chmielowiec z Rodziną
  2. + Zofię Trela – od Wnuczka Piotrka

1700

  1. W intencji Kazimiery o szczęśliwą operację – od Rodziny
  2. + Bronisławę Jaskot – od Córki Barbary Ostrowski z Rodziną
  3. + Franciszka Sałka (22 greg.) – od Rodziny Tworków i Kłosów

Czwartek

23 lutego

700

  1. + Stanisława Marka – od Mamy Marii
  2. + Marię Baran – od Jana Stawowego z Rodziną z Marków

1700

  1. + Stanisława Wojnasa (4 rocz.) – od Żony
  2. + Stanisława Dula (8 rocz.) – od Rodziny
  3. + Franciszka Sałka (23 greg.) – od Marzeny Chmielowiec z Rodziną

Piątek

24 lutego

700

  1. + Jerzego Lulka – od Anny, Kazimiery i Zbigniewa z Rodzinami
  2. + Franciszkę Szwaja – od Wnuczki Anety z Rodziną

1700

  1. + Władysława Wójtowicza (2 rocz.)
  2. + Jana Merklingera – od Koleżanek i Kolegów z Pracy Córki Teresy
  3. + Franciszka Sałka (24 greg.) – od Józefa Tworka

Sobota

25 lutego

700

  1. + Jana Byczka – od Wnuczki Moniki z Rodziną
  2. + Władysławę Raczyńską – od Ireny i Romana Cisło z Rodziną z Malinia

1700

  1. + Stanisława Pałeczkę – od Sołtysa i Rady Sołeckiej z Marków
  2. + Józefa Lulka – od Byłych Pracowników Spółdzielni Transportu Wiejskiego w Tarnobrzegu
  3. + Franciszka Sałka (25 greg.) – od Marii Brylskiej

Niedziela

26 lutego

730

  1. + Joannę Kłos – od Zofii i Katarzyny Kłos
  2. + Romana Grott (Imieninowa) – od Żony z Córkami

930

  1. W intencji Rodziców, Uczniów i Wychowawczyni kl. IV w Ślęzakach – od Elżbiety Karpińskiej
  2. + Mariana Loca – od Siostry Elżbiety z Rodziną

1100

  1. Za Parafian
  2. + Adama Byczka – od Rodziny Bereskich

1530

  1. + Józefa Kopcia (16 rocz.), z Rodziny Kopciów, Agnieszkę, Jana Lulków, z Rodziny Lulków, Sławomira Gołembiewskiego
  2. + Franciszka Sałka (26 greg.) – od Janiny Wójcik z Rodziną

 

Wsparcie

Jeśli chciałbyś finansowo wspomóc prace remontowe przy kościele parafialnym w Ślęzakach poniżej podajemy numer konta:

PARAFIA RZYM.-KAT.
p.w. Wniebowzięcia N.M.P.
ŚLĘZAKI 45
39-450 Baranów Sandomierski
Bank BGŻ S.A. oddział Tarnobrzeg
58 2030 0045 1110 0000 0131 8940
Za wszelkie wsparcie składamy naszym dobroczyńcom i ofiarodawcom serdeczne Bóg zapłać.